Hakkımızda

Online satış hizmetleri sunan Boyadan.com; AK-SOO Boya Ltd. Şti. & Saraçoğlu Boya bünyesinde hizmet vermektedir.

Firmamızın temelleri, 1968 yılında rahmetli Feramuz SARAÇOĞLU tarafından atılmıştır. İlk faaliyetlerimize Ankara Siteler'de kereste sektörü ile başlamış olup, o tarihten bugüne dürüst ve güvenilir ticaret anlayışımızla hizmet vermekteyiz.

Saraçoğlu Boya, 1987 yılında ürün yelpazesini genişleterek boya ve hırdavat sektöründe de söz sahibi olmaya başlamıştır.

1982 yılında Cevdet ve Cevat SARAÇOĞLU kardeşlerin başarılı girişimleri sayesinde sektöründe lider pek çok ünlü boya firmasıyla satış temsilciliği ve bayiliği anlaşmaları imzalamıştır.

Saraçoğlu Boya, 1968'den bugüne geldiği noktayla yetinmeyerek kendisini daha da geliştirerek geleceğe uzanabilmek için çalışmalarına durmaksızın devam etmektedir.

2019 yılında hizmetlerini bir adım öteye taşıyan firmamız online satış platformu Boyadan.com 'u açmıştır. %100 orijinal ürün ve güvenli alışveriş garantisi ilkesi ile Türkiye'nin her köşesine ürün gönderimi sağlayan online alışveriş sistemimiz ile ihtiyaçlarınızı ve taleplerinizi bir tık ile karşılayabilirsiniz.

...
Genç Odası
...
Bahçe Mobilyaları
...
Oturma Odası
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır