Garanti ve İade

İADE KOŞULLARI

www.boyadan.com olarak tüketici haklarını korumayı ve satış sonrası memnuniyetinizi en öncelikli kurallarımız arasında tutmaktayız. Satın aldığınız ürünlerle ilgili yaşayabileceğiniz memnuniyetsizlik, üretim ve servis kaynaklı her türlü sorun, titizlikle değerlendirilmekte ve en kısa sürede çözüme kavuşturulmaktadır.

 

Ürün iadesi konusunda sizlere daha İyi ve hızlı bir şekilde hizmet verebilmemiz için gerekli olan şartları aşağıda bulabilirsiniz; Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilmemektedir.

 

İade İçin İstediklerimiz

1- İade edilecek ürün.

2- İade edilecek ürünün faturası.

3- İade sebebini belirten bir dilekçe.

 

1- İade Edilecek Ürün Hakkında Bilgi ;

a. Ambalajı açılmış, kullanılmış veya hasar görmüş ürünlerin iadesi kabuledilmez.

b. İade edilecek ürünün, 7 gün İçerisinde teslim alındığı şekilde, standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.

 

2- İade Edilecek Ürünün Faturası Hakkında Bilgi ;

a. İade işlemi İçin ürünün faturasının gönderilmesi gerekmektedir.

b. İade etmek İstediğiniz ürünün faturası şirket adına ise, geri İade ederken şirketinin düzenlemiş olduğu faturası ile birlikte göndermesi gerekmektedir, iade faturası, Kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde) kesilmesi gerekmektedir.

 

3- İade Sebebini Belirten Dilekçe Hakkında Bilgi ;

a. Ürünü hangi sebeplerden dolayı iade etmek istediğinizi belirten bir dilekçe yazmalısınız.

 

Diğer Şartlar

a. İade etmek istediğiniz ürün / ürünler ayıplı ise kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Eğer tarafımızdan kaynaklı bir hata yok ise, müşteriden kaynaklı keyfi iadeler gidiş-geliş kargo ücretleri tarafınıza yansıtılarak iade edilir.

b. Müşteri hizmetleri departmanımıza gelen ürünlerin, iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır. İadenin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedîr. Kredi kartına yapılan iadeler 2 işgünü içerisinde, havale ile yapılan ödemeler ise en geç 2 işgünü içerisinde hesaba yansımaktadır.

 

İptal Prosedürü

Teslimatı yapılmış ve 7 günü geçmiş olan ürünlerin sipariş iptali gerçekleştirilmemektedir

...
Genç Odası
...
Bahçe Mobilyaları
...
Oturma Odası
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır