Sıkça Sorulan Sorular
Boyadan.com kimdir?

Online ürün satışı hizmetleri sunan Boyadan.com; AK-SOO Boya Ltd. Şti. & Saraçoğlu Boya bünyesinde hizmet vermektedir.

Firmamızın temelleri, 1968 yılında atılmıştır. O tarihten bugüne dürüst ve güvenilir ticaret anlayışımızla hizmet vermekteyiz. Saraçoğlu Boya, 1987 yılında ürün yelpazesini genişleterek boya ve hırdavat sektöründe de söz sahibi olmaya başlamıştır.

Saraçoğlu Boya, 1968'den bugüne geldiği noktayla yetinmeyerek kendisini daha da geliştirerek geleceğe uzanabilmek için çalışmalarına durmaksızın devam etmektedir.

2019 yılında hizmetlerini bir adım öteye taşıyan firmamız online satış platformu Boyadan.com 'u açmıştır. %100 orijinal ürün ve güvenli alışveriş garantisi ilkesi ile Türkiye'nin her köşesine ürün gönderimi sağlayan online alışveriş sistemimiz ile ihtiyaçlarınızı ve taleplerinizi bir tık ile karşılayabilirsiniz.

Teslimat kaç günde gerçekleşir?

1 ila 3 iş günü içerisinde.

Ürünleriniz orijinal midir?

Boyadan.com üzerine satılan tüm ürünler belirtilen markanın orijinal ürünleridir. Ürünlerde üretim detaylarını içeren özel kare kodlar bulunmaktadır. Bu kare kodlar ile üretim yeri, tarihi ve diğer detayları üretici firmanın sisteminden sorgulayabilirsiniz.

Bilgileriniz 256BIT SSL sertifikası ile güvende ne demektir?

SSL’in açılımı ‘’Secure Sockets Layer‘’, Türkçe’ye çevirecek olursak eğer, (Güvenli Giriş Katmanı) diyebiliriz. Sunucu ile istemci arasındaki veri trafiğini SSL ile şifreleyerek güvenli hale getirebilmek mümkün. SSL Sertifikası, internet sitesinin bulunduğu barındırma hizmetine (hosting) kurulur. Kurulum yapılmadan önce ‘’http’’ protokolü ile çalışan internet sitesi, kurulumdan sonra güvenli protokole geçiş yaparak ‘’https’’ olarak çalışmaya başlayacaktır. Sunucu ile istemci arasındaki bu şifreli veri trafiği 128 bit ve 256 bit gibi uluslararası standartlar ile sağlanır. SSL ürünü alırken unutmamanız gereken yegane şey ise SSL sertifikalarının, sitenizin yazılımını ve sitenin güvenliğini sağlamadığıdır. SSL ürünü, yalnızca sitenizdeki kullanıcı girişlerinde kullanıcı ile siteniz arasındaki veri trafiğini şifrelemekte, özel bilgiler yani kredi kartı, T.C numarası gibi bilgilerin 3. kişiler tarafından erişilmesini engellemektir.

Ödeme seçenekleri nelerdir?

Vermiş olduğunuz siparişlerin ödemelerini banka havale/eft veya 3d güvenli ödeme sistemi (kredi kartı) ile gerçekleştirebilirsiniz.

3D güvenli ödeme sistemi nedir?

Firmamızda kredi kartı ile yapacağınız bütün alışverişler 3d güvenli ödeme sistemi ile korunmaktadır. Telefon numaranıza gelecek sms onayı olmadan kredi kartınızdan alışveriş yapılamamaktadır. Bu sayede çift aşamalı güvenlik sistemi aktif olmaktadır.

Hangi illere gönderim sağlıyorsunuz?

Boyadan.com Türkiye'nin her köşesine ürün gönderimi sağlamaktadır. 81 ilimizden sipariş veren bütün müşterilerimiz Boyadan fırsatlarından faydalanabilir.

Toplu sipariş verebilir miyim?

Sitemizde bulunan ürünler ile ilgili toptan sipariş verebilirsiniz. Toplu siparişlerdeki ulaşım ve fiyat detayları için lütfen müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçiniz.

...
Genç Odası
...
Bahçe Mobilyaları
...
Oturma Odası
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır